Nevyhráli jsme, ale vnitřní úspěch oslavujeme. Neustále je co zlepšovat a posouvat dále, letošní hodnocení bylo důkazem, že to dává smysl.

Po vítězném pražském kole se webové stránky MČ Praha-Kunratice dostaly do celostátního kola, kde se umístily na čtvrté pozici. Výsledek byl uspokojivý i vzhledem ke komentářům poroty:

  • „Moderní… je vidět, že to nedělají večer po práci.“
  • „Pěkné, svižné, přehledné, rozklikávací organizační struktura, můj favorit této kategorie“
  • „Výtvarné zpracování: - velice pěkný, moderní web s nápadem - web je přehledný a informace intuitivně k nalezení“
  • „nejlepší, co jsem letos hodnotila“
  • Svou pochvalu dostala i reakce MČ na požadavek na informace

V 5 z 12 kategoriích stránky dostaly nejvyšší hodnocení oproti ostatním soutěžícím. V 5 kategoriích byly hodnoceny velmi dobře, bohužel však v jednom jediném kritériu byly hodnoceny nedostatečně, což nás posunulo až na 4. místo. Tato kategorie měla vysokou váhu pro výpočet celkových bodů a byla ovlivněna jedinou osobou. Jednalo se o povinně zveřejňované informace, které se však na webových stránkách nachází, tento bod byl hodnocen i v krajském kole, kde byly v této kategorii 2 porotci a MČ Praha Kunratice získala nejvyšší počet bodů ze zúčastněných 4,75/5, proto nás hodnocení 0 body v celostátním kole velmi zaskočilo. Pro představu 2 body by stačily na vítězství. Nevzdáváme se a vzhledem ke konstruktivním komentářům a kladnému hodnocení se pokusíme i v příštím roce postoupit do celostátního kola a některou z předních pozic získat! Byl vytvořen plán dalších inovací a vylepšení komentovaných sekcí, které doufejme, napomohou k vítězství minimálně opětovně v krajském kole.

Pojďte do toho s námi

Zavolejte nám na +420 603 330 150, nebo nám napište na info@drualas.cz

Kontrola proti robotům a spamu.