Uplynulý rok přinesl pro Drualas řadu úspěchů. Již několikátý rok v řadě se některé z našich webů umístily na předních příčkách v soutěži Zlatý erb, tentokrát MČ Praha – Kunratice (https://praha-kunratice.cz/) na 2. místě celostátního kola soutěže.

Také jsme navázali spolupráci s dalšími subjekty, městskými částmi Praha – Libuš, Petrovice, Dolní Chabry a obcí Vlkov. Velice si vážíme této důvěry a těšíme se na nové projekty.

Zásadní je pro nás také spolupráce s předním českým výrobcem elektroinstalačního materiálu, společností Kopos Kolín a. s. Na nových stránkách s e-shopem již jen dolaďujeme detaily, o jejich spuštění Vás budeme brzy informovat.

S novými zakázkami přišlo i rozšíření týmu Drualas, s čímž souvisel přesun kanceláře do větších prostor, adresa ale zůstává stejná.

Jak jste si možná již všimli, věnovali jsme se i našemu vlastnímu webu. Aktualizovali jsme databázi dokončených zakázek, a některé z nich Vám v budoucnu představíme blíže. Především jsme ale rozšířili nabídku našich služeb. Kromě tvorby webových stránek Vám nabízíme tvorbu grafických a tiskových materiálů, mobilní aplikace a virtuální prohlídky.

Doufáme, že i Váš rok 2017 byl naplněn úspěchy a stejně tak tomu bude i v roce nadcházejícím.

Pojďte do toho s námi

Zavolejte nám na +420 603 330 150, nebo nám napište na info@drualas.cz

Kontrola proti robotům a spamu.