Soutěž Zlatý erb, která od svého prvopočátku slouží jako nástroj pro zlepšení kvality webových stránek obcí, vznikla již v roce 1999. Postupně se ze soutěže stala prestižní událost, která se těší hojné účasti. Mezi milníky soutěže bezesporu patří ocenění z roku 2002, kdy se stala finalistou prestižních cen Stockholm Challenge Award. Po tomto ocenění dostala soutěž nový nádech a skutečně se rozšířila po celé republice a napomohla tak ke změnám a sjednocení webů obcí, které se postupně proměňovaly do současné podoby, kdy je kladen důraz zejména na rozložení stránek, jejich přehlednost a jednoduchost pro uživatele.

Naše společnost se soutěže účastní již pravidelně, což je i vidět na množství ocenění, která jsme posbírali. Mezi nejvýraznější úspěchy patří zejména vítězství v Praze, kde již tři roky po sobě držíme první místo s webem pro Kunratice (http://praha-kunratice.cz/).

Dva roky po sobě jsme dokonce obsadili všechny stupně vítězů, tedy první až třetí místo. Jako velký úspěch vidíme i druhé místo v celorepublikové kategorii v roce 2017.

V čem je tedy naše spolupráce s obcemi výjimečná? Velkou roli hraje hlavně náš osobní přístup ke klientovi, který nekončí jen předáním hotového produktu, ale sestává se z dlouhodobé spolupráce a společném úsilí spravovat web jak nejlíp lze. Naše řešení jsou díky našemu pro klientskému know-how, unikátní, osobitá a zcela na míru dané obce. Vždy dbáme na originalitu, možnosti obce a na to, jak nejlépe obec vystihnout v její podstatě samotné. Na prvním místě je vždy domluva s klientem a vyhovění jeho zadání a přání.

Velkou předností námi navrženého webu je mobilní aplikace, která slouží obyvatelům obce k tomu, aby byli neprodleně informováni o důležitých věcech, které se v obci dějí. Aplikace jako taková je alternativou pro mobilní rozhlas. Má širší využití i možnosti a je mnohem efektivnější.

Naše úsilí o to nabídnout nejlepší možný produkt je v soutěži oceňováno, za což jsme jako tým velice rádi a doufáme, že se naše práce, bude líbit dál, a i nadále budeme obsazovat přední příčky této prestižní soutěže, která nás nutí neustále pracovat na vylepšování naší práce.

Televizní zpravodajství o Zlatém Erbu

Pojďte do toho s námi

Zavolejte nám na +420 603 330 150, nebo nám napište na info@drualas.cz

Kontrola proti robotům a spamu.