Webová grafika

Originální design, který zaujme na první pohled, vás odliší od konkurence.

Zajímavá a moderní webová prezentace také zvyšuje povědomí veřejnosti o vaší společnosti. Grafické návrhy vytváříme dle moderních trendů, dle identity klienta a cílů webové prezentace.

Návrh webu

Funkčnost a přehlednost je pro nás na prvním místě.

Naším cílem je navrhnout pro vás svěží, přehledný web, který bude pro návštěvníka intuitivní a zapamatovatelný. Během vytváření webových stránek se s klientem podle přání a potřeby scházíme a konzultujeme postup, aby výsledný produkt byl k plné spojenosti zákazníka.

 

Mobilní verze

Usnadněte návštěvníkům cestu k informacím o vás.

V dnešní době je již nutností mít mobilní verzi webu s responzivním designem, který vypadá perfektně na jakémkoli zařízení. Vytvoříme pro vás vhodné řešení v podobě responzivního webu, speciálního vzhledu pro mobilní telefony, či mobilní aplikace.

 

360 snímky a Virtuální prohlídky

Ukažte jedinečnost vaší firmy díky unikátním 360° fotografiím.

Zajistíme vyškoleného fotografa, který nafotí Vaše interiéry, exteriéry či produkty. Díky specializované aplikaci Vám poté můžeme 360° prezentace implementovat na webové stránky či do aplikace. Zákazník si pak bude moci toto místo prohlédnout tak, jako kdyby tam opravdu stál. Může se otáčet, dívat se nahoru i dolů, přibližovat jednotlivé detaily v místnosti. Tato interaktivní zkušenost Vám dodá přidanou hodnotu oproti konkurenci.

 

Korporátní identita

Jednotný vizuální styl – propojení loga, designu a firemních barev

Nejen, že pro vás vytvoříme originální webovou prezentaci, ale zároveň dokážeme navrhnout a zpracovat logo, firemní barvy a celkový manuál pro váš podnik, co se týče jednotného vzhledu dalších firemních materiálů. To vše vede k profesionální prezentaci společnosti, která nemusí být výsadou jen velkých firem.

Připravíme pro Vaši společnost grafický manuál, který sjednocuje použití loga a firemních barev pro zachování jednotné prezentace společnosti při jakékoli příležitosti, a v jakékoli formě – ať už elektronické nebo tištěné.

Logo

Vytvoříme pro vás originální logo, které bude základním kamenem pro budování nebo rebranding vaší značky. Na příklady našich zakázek na firemní či produktové logo se můžete podívat v Referencích. Logo vytváříme podle charakteru společnosti a požadavků klienta například na vzhled či barevnost.

Vytvoříme pro vás rádi také vizitky, hlavičkový papír, obálky, razítka, podpis do e-mailu a mnoho dalšího.

 

Ostatní grafické služby

Vytvoříme grafické podklady pro Vaše firemní tiskové materiály.

Při jejich tvorbě se řídíme existující korporátní identitou klienta, případně ji pomáháme vytvářet během tohoto procesu.

  • Letáky pro propagaci vaší firmy, služeb či produktů
  • Brožury či produktové katalogy, které Vašim klientům přiblíží Vaši nabídku
  • Vouchery
  • Billboardy
  • Polepy