Vzhled

Moderní a poutavý design webu.

Při vytváření výsledného vzhledu webové prezentace se držíme tří základních pravidel

  • Grafické návrhy vytváříme dle moderních trendů, dle identity klienta a cílů webové prezentace.
  • Prvně vytváříme wireframe, kde je značena struktura a rozložení webu. Cílem je zde navrhnout web tak, aby co nejvíce splňoval požadavky a přinášel efekt.
  • Dle wireframe je následně vytvářen grafický návrh, který je konzultován s klientem. Požadavky na změnu akceptujeme, chceme, aby náš zákazník byl maximálně spokojen.

Moderní technologie

Oživte svou prezentaci.

Osvěžte svou webovou prezentaci moderními prvky webdesignu. Ladnými přechody, animovanými dynamickými elementy, efektními galeriemi, prvky, které interaktivně reagují na aktivitu návštěvníka. Rádi experimentujeme a tím vytváříme originální prvky, které zaujmou návštěvníky takové prezentace a pomohou tak dosáhnout nižší míry opuštění webu a hlavně povzbuzují zájem návštěvníků.

Responzivita a mobilní zařízení

Uzpůsobte svůj web všem zařízením.

Umožněte návštěvníkům pohodlné procházení Vašich stránek nejen na počítači, ale i na mobilních zařízeních, tabletech a chytrých telefonech. Vytvoříme pro Vás vhodné řešení v podobě responzivního webu, speciálního vzhledu pro mobilní telefony, či mobilní aplikace.

Rádi Vám poradíme, jaká cesta bude pro Vás ta ideální.

Vlastní správa

Obsah ve svých rukou.

K dodávaným prezentacím a aplikacím dále dostanete Vaše osobní přístupy pro administraci webových stránek. Buďte nezávislý a řiďte si obsah webu svépomocí. Jen to Vám umožní rychle reagovat na náhlé situace a udržíte svůj web nadále aktuální a přínosný bez dalších investic. Vše budete mít pevně v rukách. Máte více zaměstnanců, správců webu? Pomocí přiřazovaných práv a logování událostí na webu můžete mít přehled, co kdo může a co na webu dělá.

Příklady funkčních celků

Reference webových prezentací

Již od roku 2010 pro Vás vytváříme produktové stránky, prezentace zájezdů do zahraničí, webové vizitky společností i jednotlivců, volební weby, prezentace pro ubytovací a stravovací zařízení a mnoho dalšího. Rádi pomůžeme i Vašemu nápadu prorazit v on-line světě. Prohlédněte si naše reference a nechte se přesvědčit naší poctivě odvedenou prací.

Bezpečnost a aktualizace

Zabraňte nevyžádaným výpadkům, úniku informací či smazání dat.

Webové technologie se neustále rozvíjejí a s tím bohužel rostou i bezpečností rizika, která v online prostředí hrozí. Díky využívanému systému Vám můžeme nabídnout online aktualizace Vaší prezentace a tím jí udržíme bezpečnou proti útokům a zároveň můžeme i nadále provádět rozvoj online bez nutnosti nucených odstávek, či vypnutí prezentace.

Pro realizaci používáme redakční systém Drupal

Všestranný a rozšířitelný

Jedná se o otevřený a modulární systém. Je možné kombinovat a modifikovat nespočet modulů a vytvářet tak nejrůznější a originální webové aplikace a stránky.

Bezpečnost

Vzhledem k vývojářské podpoře a světovému užití Drupal podléhá přísnému testování bezpečnosti, a to jak ze strany komunity Drupalu, tak ze strany bezpečnostních expertů.

Díky častým aktualizacím budete vždy chráněni před bezpečnostními riziky a útoky.

Správa obsahu

Veškerá správa obsahu probíhá skrze webové rozhraní, ve kterém se nachází intuitivní administrační prostředí.

Správa uživatelů

Jedná se o víceuživatelský systém, kde lze přidávat libovolný počet uživatelů, řídit jejich obsah a práva.

Je tak možné vytvořit uživatelské účty pro zaměstnance úřadu, kde si každý bude moci spravovat svou agendu a obsah.

Máte zájem o spolupráci?

Váš projekt nás zajímá. Rádi s Vámi probereme možnosti realizace
a navrhneme optimální řešení.