Vytváříme pro vás elegantní a moderní mobilní aplikace pro Android a iOS. Jděte s dobou a komunikujte se svými zákazníky za pomoci chytrého telefonu, či tabletu. Od jednoduchých propagačních prezentací po multifunkční aplikace.

Responzivní verze

Přizpůsobte svůj web či aplikaci pro všechny přístroje.

Chcete svůj web efektivně zobrazovat i na mobilních zařízeních a návštěvníkům zvýšit komfort při práci s webovými stránkami? Rádi uděláme z vaší prezentace responzivní i s možností mobilní aplikace. Tak jak to můžete například na webu seznam.cz, nebo na našem projektu hladinka.cz.

Android i iOS

Uspokojte všechny zákazníky.

Aplikace vytváříme standardně pro dvě platformy a těmi jsou Android a iOS od společnosti Apple. Samozřejmostí je i nahrání výsledné aplikace na Google Play a na App Store a předání přístupů k administračnímu rozhraní.

Moje Kunratice

Mobilní aplikace oceněná Zlatým erbem 2015 v kategorii elektronická služba. Tato elektronická služba se skládá z několika částí, které jsou buď dostupné samostatně z webové stránky, nebo integrované pomocí mobilní aplikace.

Mezi funkce aplikace patří:

  1. Rychlé kontakty na všechny zaměstnance úřadu a vedení MČ (zastupitelé, rada,aj.).
  2. Možnost sjednat si schůzku na úřadě na vybraný termín.
  3. Hlášení nepořádku – možnost zaslání místa a fotografie, kde je v MČ nepořádek. Případně získání rychlé informace, kdo je za řešení problému zodpovědný.
  4. Přehled akcí konaných v MČ a novinek z úřadu.
  5. Zasílání zpráv přímo na úřad.
  6. Strukturovaný průvodce občana pro řešení životních situací „Jak si zařídit“

Hladinka

Mobilní aplikace pro vinograf.cz, která spojuje benefitní systém, rezervační systém, prezantaci baru a přehled akcí na jednom místě. Přímo z chytrého telefonu tak můžete získat kompletní přehled o menu v barech, rezervovat si místo, spravovat svůj benefitní účet, či zapnout navigaci a dorazit přímo do baru na skleničku, kde si pak pomocí integrované čtečky kódů naskenujete účtenku a získáte další doby v rámci benefitního systému.

Webové služby

Propojte všechny aplikace a zefektivněte jejich způsob komunikace mezi sebou.

Chcete propojit mobilní aplikace s webovými stránkami, již existujícími daty, nebo chcete data centralizovaně ukládat? Nabízíme Vám řešení, které vytvoří aplikační server, se kterým budou instalované aplikace komunikovat za pomoci internetu a budou do něj zasílat data, nebo je přijímat.

PhoneGap

Moderní framework pro mobilní aplikace.

Je založen na HTML5, CSS3 a JavaScriptu. Aplikace napsané ve frameworku jsou zobrazeny na mobilním zařízení jako WebView s plnou velikostí displeje. Zároveň lze využívat prvky operačního systému a prvky přístroje (fotoaparát, kamera, GPS,…). PhoneGap podporuje většinu mobilních platforem na trhu a tím nám umožňuje vytvářet aplikace na míru pro hlavní operační systémy.

Máte zájem o spolupráci?

Váš projekt nás zajímá. Rádi s Vámi probereme možnosti realizace
a navrhneme optimální řešení.