Přidejte se také mezi obce, městské části, ohodnocené Zlatými erby a hlavně spokojeností svých občanů.

Web

Buďte občanům blíže.

Webové stránky obcí tvoříme s osobním zaujetím a nenabízíme nerozšiřitelná krabičková řešení. Při vytváření webů nám je vlastní osobní přístup a vcítení se do potřeb obce/města/městské části. Důležitým znakem kvalitních webových stránek je spokojený občan i administrátor webových stránek. A toho jsme schopni našimi postupy docílit. Pro případné reference můžete kontaktovat přímo MČ Praha – Dolní Počernice, MČ Praha – Kunratice.

Povinně zveřejňované informace

Buďte transparentní.

Na základě našich zkušeností a především příslušných vyhlášek/zákonů Vám nabízíme implementaci všech nezbytných částí webu, které musí web veřejné správy obsahovat.

Přístupnost a použitelnost

Každý občan nalezne rychle to, co hledá.

Stránky realizujeme tak, aby byl uživateli obsah vždy dostupný, ať už používá jakékoliv zařízení pro jejich čtení. Vedle desktopové verze realizujeme také zjednodušenou verzi pro čtečky, kde jsou zredukovány redundantní informace.

Pro mobilní zařízení je vytvořena mobilní verze, která se uzpůsobí dle šíře displeje. Případně máme zkušenosti i s tvorbou mobilní aplikací pro zlepšení komunikace s občany.

Funkční celky webových stránek

Nabídněte svým občanům více.

Realizace sekcí povinně zveřejňovaných informací a jim příslušných databází dat a informací; formuláře; novinky; kalendář; slovo starosty; jak si zařídit; krizové situace; doprava; sekce úřadu a samosprávy; fotogalerie; ankety; databáze dokumentů a mnoho dalšího.

Provádíme pravidelné aktualizace a rozšiřování webových stránek v závislosti na požadavcích ze strany úřadu či zákonných povinností.

Během spolupráce jsme kdykoliv k dispozici i jako podpora s rychlou reakční dobou. Trendy a možnosti na zlepšení stránek neustále sledujeme a snažíme se posouvat výsledný produkt neustále dál pro zlepšení kvality nabízených služeb a komunikace mezi úřadem a občanem.

Mezi další funkce webu může patřit například: rezervační systém; hlášení nepořádku; podpora podnikání; tipy na volný čas; diskusní fórum; mobilní aplikace aj.

Snadná správa

Obsah webu ve Vašich rukách.

Důraz dbáme na snadnou správu webových stránek, která je plně v rukách úřadu, či pověřené osoby. Adminsitrace je intuitivní a uzpůsobená konkrétním přáním zákazníka.

Charakteristika služby

Ke každé realizaci přistupujeme individuálně
a vše realizujeme na míru potřebám

Součástí nabídky je vytvoření webových stránek na redakčním systému Drupal, které budou splňovat veškeré standardy a náležitosti elektronické prezentace MČ. Dále nabídka obsahuje migraci obsahu ze současných stránek, základní grafický návrh, nový návrh struktury a kategorizování obsahu, vytvoření administračního rozhraní, distribuci práv a rolí, vytvoření uživatelských účtů a zaškolení pracovníků v systému.

Pro realizaci používáme redakční systém Drupal

Všestranný a rozšířitelný

Jedná se o otevřený a modulární systém. Je možné kombinovat a modifikovat nespočet modulů a vytvářet tak nejrůznější a originální webové aplikace a stránky.

Bezpečnost

Vzhledem k vývojářské podpoře a světovému užití Drupal podléhá přísnému testování bezpečnosti, a to jak ze strany komunity Drupalu, tak ze strany bezpečnostních expertů.

Díky častým aktualizacím budete vždy chráněni před bezpečnostními riziky a útoky.

Správa obsahu

Veškerá správa obsahu probíhá skrze webové rozhraní, ve kterém se nachází intuitivní administrační prostředí.

Správa uživatelů

Jedná se o víceuživatelský systém, kde lze přidávat libovolný počet uživatelů, řídit jejich obsah a práva.

Je tak možné vytvořit uživatelské účty pro zaměstnance úřadu, kde si každý bude moci spravovat svou agendu a obsah.

Kvalita řešení ověřená Zlatými Erby

Přidejte se také mezi klienty ohodnocené Zlatým erbem

Máte zájem o spolupráci?

Váš projekt nás zajímá. Rádi s Vámi probereme možnosti realizace
a navrhneme optimální řešení.