Spojení sil se skvělým týmem Vinografu přináší výsledky a Vinograf je oceňován především pro svou originalitu a modernost pojetí přístupu k vínu a svým zákazníkům.

Úspěch je řízen především nadšením

Když před pár lety začala naše spolupráce s Vinografem, asi bychom si nepomysleli, do jakých rozměrů se rozroste. Vše začalo touho vytvořit benefitní systém pro věrné zákazníky, tehdy jednoho baru v Míšenské ulici, kde se scházeli především nadšenci z řad milovníků vína.

A jednou na tuto adresu zavítal i tým Drualasu. Díky nadšení tvůrců Vinografu a našeho osobního a flexibilního přístupu se počáteční spolupráce rozrostla i na renovaci webových stránek a tím to zdaleka neskončilo. A právě toto nadšení týmu Vinografu ho katapultovalo mezi TOP podniky v České republice a své jméno má i v celosvětovém měřítku. Tento fakt potvrzují získaná ocenění, které si můžete prohlédnout přímo na webu Vinografu.

Spojili jsme síly

Jak jsem již zmiňoval v úvodu, tak spolupráce Vinografu a Drualasu stále funguje a za roky spolupráce jsme pro Vinograf stvořili unikátní systém, který nemá v sektoru pohostinství obdoby. Z jednoduchého benefitního systému vznikal a neustále se rozvíjí kompletní balíček komponent, které mezi sebou aktivně komunikují a jsou centrálně administrovatelné.

V současné době se kompletní systém skládá z následujících komponent:

  • benefitní systém Hladinka.cz – komponenta umožňující živou interakci s organizací a získávání výhod za konzumace,
  • webová prezentace Vinograf – prezentační web organizace s cílem informovat a zaujmout stálé i potencionální zákazníky,
  • jídelní lístky – komponenta starající se o aktuálnost prezentované nabídky produktů na interneru, v baru na tabletech, nebo na jakémkoliv chytrém telefonu,
  • rezervační systém – systém pro pořizování a správu rezervací,
  • fakturační systém – integrované řešení pro správu a distribuci faktur s možností exportu, tiísku a hromadné editace,
  • mobilní aplikace – rozšíření výše zmiňovaných systémů a náhrada za mobilní verzi webu,
  • CRM – nadstavba nad daty získanými ze všech dostupných vstupů, která pomáhá řídit organizaci, především v jejím vztahu k zákazníkům.

Řešení i pro vás

V současné době rozvíjíme společnými silami distribuovatelnou verzi tohoto systému, který Vám budeme moci nabídnout právě ve spolupráci s Vinografem. A jelikož si my v Drualasu nepotrpíme na "prostá krabičková řešení", které mají mnoho omezení, tak všechny komponenty budete moci využívat pro vlastní podnik se zcela personalizovanými možnostmi. Vše ušijeme na míru na přání klienta. Nabídku si můžete prohlédnout zde, případně si zajít do baru a vyzkoušet si jak vše funguje v praxi.

Pojďte do toho s námi

Zavolejte nám na +420 603 330 150, nebo nám napište na info@drualas.cz

Kontrola proti robotům a spamu.